Avrupa Yakası Alarm Kamera Sistemleri

 In İstanbul Semt Semt Güvenlik

Avrupa Yakası Güvenlik Kamera Sistemleri

Nüans Bilişim, İstanbul’un pek çok yerine hizmet veren bir firmadır. Avrupa yakasında bulunan mülkiyetleriniz için gerekli olan güvenlik sistemleri için firmamızdan destek ve hizmet alabilirsiniz. Evinizi ya da sahip olduğunuz mülkiyetleri hırsızlıktan ya da yangın gibi durumlardan korumak adına güvenlik sistemleri kurdura bilirsiniz. Günümüzde pek çok ev ve kurumsal firmada kamera sistemleri kullanılmaktadır. Caydırıcı özelliğe sahip bu sistemler, olası bir suç yaşansa dahi zanlıların kısa süre içerisinde yakalanmasına yardımcı olmaktadır. Günümüz kamera sistemlerinde alarm fonksiyonunun da kullanılması ile daha etkili sistemler oluşturulabilmektedir.

Avrupa Yakası Alarm Sistemleri Bilgiler ve Kurulum

Avrupa Yakası alarm kamera sistemleri hizmetini müşterilere sunan Nüans Bilişim, uzman ekip kadrosu ile kısa sürede güvenliğinizi sağlayabilmektedir. Alarm kamera sistemlerinde kullanılan kameralar harekete duyarlı bir şekilde programlanmıştır. İnsanlar kızıl ötesi bir kameradan incelendiğinde, hareket eden bir ısı kütlesi olarak görülmektedir. Sistemlerde bulunan kameralar hareket adan bir ısıyı algıladıklarında, ana işlemciye sinyal gönderilir. İşlemci hareketi tanımladıktan sonra röle ile iletişim kurar. Röle, alarm sisteminin hoparlörünü ve led ışıklarını devreye sokarak alarmın çalışmasını sağlar. Alarmın durdurulması için, kurulan şifreleme aparatından doğru şifrenin girilmesi yeterli olacaktır. Güvenlik açısından pek çok avantaja sahip bu sistem evlerden kurumsal binalara kadar pek çok yerde etkili bir şekilde kullanılabilir. Evlerin girişlerine ya da değerli eşyaların bulunduğu kısımlara kurulacak sistemler sayesinde mal varlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Nüans Bilişim olarak, talep ettiğiniz alanların kamera sistemleri ve alarm sistemleri için projelendirilmesini ve sistemlerin montajını gerçekleştirmekteyiz.

ONLİNE CEVAP İÇİN CANLI DESTEK EKİBİMİZDEN DE BİLGİ ALABİLİRSİNİZ….

 

0216 371 61 26

 

 

 

 

 

 

 

author avatar
kamerasistemi
Recent Posts