Bursa Güvenlik Kamerası

 In Bursa Güvenlik Sistemleri

Güvenlik konusu, yaşam alanlarımızda en çok dikkat ettiğimiz hususların başında gelir. İşyerlerimizin, evlerimizin ve sosyal alanlarımızın güvenli olması, içimizin rahat olmasını sağlayan faktörlerdendir. Güvenlik kamerası sistemleri sayesinde hem yaşanabilecek olumsuz olaylar için önlem almış oluruz hem de bir olaydan sonra elimizde görsel kanıt niteliği taşıyan veriler olur. Bursa güvenlik kamerası ihtiyaçlarınız için online teklif al kısmını tıklayarak ya da canlı destek ekibimizden destek alabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Kurulması Gereken Yerler

Güvenlik kamerası kurulumunun gerekliliği konusunda bir yer kısıtlaması yapmak doğru değildir. Çünkü evimizde ya da iş yerimizde güvenliğimizden emin olmak isteriz, yüksek maddi değeri olan eşyaların muhafazasına kadar her alanda bu sistemlerden faydalanılabilir. Kısaca hangi bölgelerin nasıl bir güvenlik kamerasına sahip olmaları gerektiğini izah etmeye çalışalım.

  • Güvenlik kamerası eğer iç mekanda kullanılacaksa hedeflenen bölgenin açısına göre uygun bir pozisyonda olması ve görüntü kalitesinin buna uygun şekilde olması gerekir.
  • Dış mekan için kullanılacak kameraların görüş alanına giren bölgenin özelliklerine göre şekillenmesi ve olumsuz hava koşullarından etkilenmeyecek modellerin seçilmesi daha doğru olur.

Ülkemizde sanayi alanında gelişmiş yerlerden biri olan Bursa güvenlik kamerası taleplerinin de buna bağlı olarak arttığı bir bölgedir. Özellikle yoğun kalabalığın gözlendiği alanlarda iç ya da dış mekan fark etmeksizin yüksek çözünürlüklü kameralara yönelmek daha sağlıklı sonuçlar doğurur.

Bursa Güvenlik Kamerası Çeşitleri

Güvenlik kameralarını ana hatlarıyla birkaç grupta incelememiz mümkündür.

Box (Kutu) Kameralar: İç mekanlarda daha fazla tercih edilen bu kameralar en klasik modellerden oluşur. Lens değiştirme özelliği sayesinde ortama göre görüntü çekme imkanı verir.

Dome Kameralar: Kapalı alanların en çok rağbet gören kamera tipidir. Korunaklı modelleri olan bu kameraların karanlık bölgelerde çekim yapan kızılötesi özelliği olanları da mevcuttur.

Ip Kameralar: Kablosuz özelliğe sahip olanları da olan bu kameraların dijital kayıt yapabiliyor olmaları çok tercih edilmelerini sağlar. İnternet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan görüntüleri takip edilebilir.

PTZ Kameralar: Kamerası hareketleri olan pan, tilt ve zoom kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir ada sahip olan bu kameralar, dijital olarak yönü ve açısı değiştirilebilen tiplerdir.

Hazır Paket Kameralar İçin Lütfen Ziyaret Ediniz;

https://www.guvenlikkamerasisistemleri.net/ahd-paket-guvenlik-kamerasi-sistemleri-ozellikleri

Gece Görüş Özellikli Telefon ve İnternetten İzleyebilme İmkanı…

Telefon 0850 480 48 78

Referanslarımız  https://www.guvenlikkamerasisistemleri.net/referanslar

Tüm Türkiye Geneli Çalışmakta Olan Firmamız Tedarikçi Firmadır. 2 Yıl Garanti Mevcuttur.

Arzu Ederseniz Canlı Destek Ekimizden de Online Teklif Alabilirsiniz 

Recent Posts