güvenlik kamerası projeleri için lütfen randevu talep ediniz.

Güvenlik Kamerası

güvenlik kamerası
teklif-al-gvenlik-sistemleri

güvenlik kamerası

Şüphesiz güvenlik ihtiyacı temel psikolojik ihtiyaçlar arasında yer alır ve hayatın her alanında bulunması gerekir. Özellikle yabancılara karşı koruma sağlamak adına güvenlik kamerası farklı noktalara kurulum yapılabilir. Başlıca kurulum yerleri arasında her ne kadar evler ve iş yerleri bulunsa da insanın bulunduğu her noktada tercih edilebilir. Okullar, alışveriş merkezleri, iş yerleri ve yaşam alanları bunlardan sadece birkaçıdır.

güvenlik kamerası ürün çeşitleriniz nelerdir?

Güvenlik kamerası çeşitleri ip, box, cctv, panoramik, dome, ır gece görüşlü güvenlik kameralarıdır. Ürün yelpazemiz oldukça geniştir.

Alkanet Teknoloji Bilgi: Güvenlik Kamerası

Alkanet Güvenlik Kamerası Sistemleri Tedarikçi Firmadır. Güvenlik kameralarında 7/24 destek ve 2 yıl garanti vermektedir.

Mağaza, Banka ve Market VB Güvenlik Kameralarında Hangi Kamera Önerilir?

Box Güvenlik Kameraları Önerilir? Nedeni ise Görüşü ve netliği daha keskindir? Ne kadar para sayıldığına kadar görülebilinmektedir.

güvenlik kamerası nasıl kurulmalıdır?

Güvenlik kamerası en verimli noktalar  tespit edilir. Kör nokta sayısı en aza indirilmeye çalışılır.

gece görüşlü güvenlik kamerası özellikleri nelerdir?

Gece görüşlü güvenlik kamera özellikleri: 24 saat kaydedip ileri sarma, geri sarma, fotoğraflama, ses kayıt özelliği, gece görüş özelliği, kızıl ötesi özelliği ve daha birçok özellikli kamera sistemleri mevcuttur.

Güvenlik Kamerası Kurulumu ve Öncesi Sonrası Yapılan İşlemler Nelerdir?

Güvenlik Kamerası Kurulumu

Güvenlik kamerası en küçük evlerden en büyük binalara kadar hassasiyet taşıyan bir konudur. Mal güvenliğinin ve hatta can güvenliğinin korunması için teknolojinin kullanılması, oluşabilecek zararların önüne büyük ölçüde geçmektedir. Kameralar bütün tehlikeleri uzaklaştıramasa da, zanlıların yakalanmasında büyük rol oynamaktadır. Firmamız tarafından sunulan hizmetler ile maksimum verimlilikte bir güvenlik sistemine sahip olabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası

Kurulacak Yerin Projelendirilmesi

Kameraların konumlandırılacağı yerler gelişigüzel seçilemez. En gelişmiş özelliklere sahip kameralar bile kullanılsa, yanlış noktalara monte edildiklerinde verimsiz olacaklardır. Güvenlik kamerası kurulumundan önce mekan ile ilgili ayrıntılı plan çıkarılır. Görüş alanı açısından en verimli noktalar plan üzerinde tespit edilir. Kör nokta sayısı en aza indirilmeye çalışılır. Plan üzerinden hareketle kullanılacak kamera sayısı da daha etkili bir şekilde belirlenebilmektedir. Kameraların yerleştirileceği yükseklikler, kolay ulaşılabilir olmamalıdır. Alçak tavanlara yerleştirilen kameralar kolaylıkla etkisiz hale getirilebilir. Ulaşmanın mümkün olmadığı yüksekliklerde herhangi uzun bir araç ya da sprey boyalarla görüntü alımı engellenebilir. Kameranın, olası dış etkenlerin ulaşamayacakları mesafelerde olmaları önemlidir. Mekana giren ışık yönleri de kameranın görüntü almasını engellememelidir. Pencere ve aydınlatmalara doğrudan bakan kameralar net bir görüntü sunmayacaklardır. kamera sistemleri güvenliğiniz için en çok tercih tercih edilen yöntemdir.

guvenlik-1
Alkanet Güvenlik Kamerası. Kalite ve Güven Temel İlkesidir.

İletişim ÜCRETSİZ KEŞİF

0216 493 55 85

Güvenlik Kamerası Kurulumu Nasıl Olmalı?

Güvenlik kamerası kurulumu temel bir elektronik bilgisi gerektirdiğinden, profesyonel kişiler tarafından yapılması gereklidir. Kurulum sırasında bazı teknik donanımlara ihtiyaç duyulacaktır. BNC konnektör, enerji soketi, CCTV kablo, DVR kayıt cihazı, adaptör gerekli ekipmanlar arasındadır. Yan keski, karga burnu, tornavida, elektrik bandı gibi araçlara da ihtiyaç duyulabilmektedir. Tüm malzemelerin kaliteli malzemelerden üretilmiş olduklarından emin olunmalıdır. Adaptör seçiminde kameraya sayısına göre seçim yapılmalıdır. Örnek verilmek gerekirse; 12 Volt 3 Amper adaptör ile 4 kamerayı çalıştırabilirsiniz. Adapörün amperi arttıkça, çalıştıracağı kamera sayısı da artacaktır.

Kör Nokta Kalmayacak Şekilde Güvenlik Kamerası Düzenleme Nasıl Yapılır?

Günümüz teknolojisinin getirdiği yenilikler sayesinde tek bir kamera kullanılarak bile oldukça geniş bir alanın takibi yapılabilmektedir. Balıkgözü kameralar ya da panoramik lensler, kör noktaların oluşmaması için kullanılan metotlar arasındadır. Sabit kameralar yerine hareketli kameraların tercihi ile de kör nokta sayısı azaltılabilmektedir.

Güvenlik Kamerası Çeşitleri Nelerdir?

Güvenlik kamerası : Dış mekan ya da iç mekanlarda kullanılmak üzere farklı kamera çeşitleri bulunmaktadır. Hareketli, sabit, gece görüşü, zoom yapabilen, kızılötesi bağlantılı, kablosuz kameralar çeşitler arasında sayılabilir. Kutu kameralar, güvenlik kamerası denildiğinde akılda ilk canlanan kamera şekline sahiptir. Lenslerinde isteğe göre değişiklik yapılabildiğinden, pratik bir kullanıma sahiptir. Ofis, apartman gibi iç mekanlarda yaygın olarak kullanılır. Dış ortamlarda kullanımı için etrafının uygun ebatlardaki kasalar ile muhafaza edilmesi gerekir.

Dome kameralar, spot aydınlatmalara ya da yangın alarmlarına benzer bir şekle sahiptir. Hızlı, kızılötesi ve saldırılara karşı dayanıklı çeşitleri mevcuttur. İç mekan kullanımına uygun olacak şekilde tasarlanmışlardır. Kızılötesi kameralar, gece karanlığında bile görüntü alabilen kameralardır. Sudan ya da tozdan etkilenmezler. Kamera muhafazası, kamera ayağı ya da CCTV kamera lensi gerektirmediğinden, kolayca monte edilerek kullanılabilir.

Kablosuz analog kameralar, aldıkları görüntüleri radyo dalgalarını kullanarak analag sinyaller olarak gönderir. Tek bir kontrol noktasından değil, farklı pek çok noktadan takip edilebilir.  Gönderdikleri sinyallerin iletim mesafesi ise 100 metredir. IP kameralar da analog kameralar gibi kablosuz olarak çalışır. Ethernet bağlantısı ile yayın yapabilirler. Görüntüleri incelemek için herhangi bir bilgisayar üzerinden internet erişimine sahip olmak yeterlidir. İç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Dış mekanlarda da zarar görmemesi için muhafaza edilmelidir. PTZ kameraların görüntü açıları dijital ortamlardan kontrol edilebilmektedir. İngilizce pan, tilt ve zoom kelimelerinden ismini alan bu kameralar, alarm durumunda belirlenen bölge üzerinde sürekli görüntü sağlayabilir.

 Box güvenlik kamerası nedir? Özellikleri Nelerdir? Hangi Bölgelerde Tercih Edilir?

Box kameralar, güvenlik kameralarında ilk çıkan türler arasındadır. Standart görünümleri sayesinde kolayca tanınabilirler. Diğer kameralardan farklı olarak öne çıkan özelliği, farklı lenslerin kullanılmasına izin vermesidir. İhtiyaçlarınıza göre kamera üzerinde lens değişikliği yapabilirsiniz. İç mekan kullanımına uygundur. Apartman veya ofislerde yaygın olarak kullanılır.

Ayrıca Box Kameralar: Çok keskin görüşe sahip olan box kameralar banka, üniversite, market, avm merkezleri, iç ve dış güvenlik sistemleri için oldukça fazla tercih sebebidir. Özelliği ise harekete duyarlı ayrıca keskin görüş özelliğine sahiptir. Bunların arasında kasa yakın görüntüsü, para kontrolü ve görme özelliği, plaka okuma ve net yüz tanıma özelliklerine sahiptir….

Box Kamera AWC 7020 BX - 2MP IP

awc-7040-box-gvenlik-kamera

AWC 7020 BX - 2MP IP Box Kamera

 • 1/ 2,5 Sony Exmor 5MP Cmos Image Sensor
 • 2 Megapixel (1920X1080) Çözünürlük
 • H.264 Kayıt Sıkıştırma
 • ONVIF 2.0 Desteği

AWC 7030 BX kamera

awc-7030-box-kamera-nans

AWC 7030 BX Box

 • 1/3 SONY EXVIEW HAD CCD II Effio-e
 • 700 TVL
 • OSD MENÜ
 • 8 Alan / 8 Farklı Renk

AWC 7070 BX2 BOX GÜVENLİK KAMERA

awc-7070-bx2-box11

AWC 7070 BX2 Box

 • 1/3 ” SONY EXVIEW HAD CCD II EFFIO-E
 • 700 TVL
 • 4 – 9 mm VARIFOCAL LENS
 • OSD MENÜ-Standart

CCtv Güvelik Kamerası Nedir? Özellikleri Nelerdir? Uygulama Alanları Nerelerdir?

CCtv’nin açılımı İngilizce olarak “Close Circuit Television”dur. Türkçesi ise “kapalı devre televizyon sistemi” olarak geçmektedir. CCtv kamera sisteminde, farklı noktalara konumlanmış bütün kameraların aldıkları görüntüler, tek bir merkez üzerinden takip edilebilmektedir. Güvenlik kameraları kullanan bir binada, kamera sistemini takip eden görevlilerin bulunduğu odalar bulunmaktadır. MOBESE olarak bilinen şehir sistemlerinde bu kameralar kullanılmaktadır. Karanlıkta bile görüntü alabilirler. Kalabalık mekanların ya da alışveriş merkezi, hastane ya da devlet kurumları gibi büyük binaların güvenliğini sağlamak için kullanılabilir. Sistemli bir yapıya sahip olmaları nedeniyle, kamera sayısının fazla olduğu yerlerde pratiklik sağlar.

SON TEKNOLOJİ YENİ NESİL GÜVENLİK KAMERASI

Ahd Güvenlik Kamerası Nedir? Özellikleri Nelerdir? Hangi Uygulama Alanlarında Tercih Edilir?

AHD(Analog HD) kameralar, CCtv kamera sisteminin altyapısına benzer bir sistemi kullanarak yüksek çözünürlüklü görüntü elde edilmesini sağlamaktadır. Kamera sistemlerine yeni katılan bu teknoloji ile 720p ve 1080p çözünürlükte görüntüler sağlanabilmektedir. Koaksiyel kablo üzerinden kayıt cihazına aktarılan sinyaller işlenerek görüntü alıcıya aktarılır. Ekonomik bir sistemdir. Daha önceden yaptırılmış CCtv sistemi mevcutsa, kablolara dokunulmadan kamera ve kayt cihazının değiştirilmesi ile AHD kamera sistemi kullanılabilmektedir. İç mekanlarda ve dış mekanlarda, net görüntü almanın önemli olduğu durumlarda kullanılabilir.

Dome Güvenlik Kamerası : Genellikle İç ortam güvenlik takip için tercih edilir. Genel görüş ve ortam hareketlerini kontrol etme özelliklerine sahiptir. Kayıt cihazı ile birlikte uzaktan izlenebilir. Cep telefonuna ya da istenilen pc ye uzaktan bağlantı ile bağlanıp ayrı ip ile izlenebilir…
Ir Bullet Güvenlik Kamerası: Dış ortam kamerası olarak tercih edilir ve önerilir.

Bunun yanı sıra çözünürlüğüne yapısına ve adetine göre bir çok analog güvenlik kamerası mevcuttur…. Fiyat adet ve çözünürlüğe değişmektedir.

AWC 3612 1,3MP AHD Güvenlik Kamera

awc-3612-13mp-ahd-gvenlk-kamerasi

AWC 3612 1,3MP AHD

 • 1/3″ Low illumination APTİNA Image Sensor
 • 1280×960 çözünürlük,IRCUT
 • 36 IR LED, True Day/Night
 • Siyah/Beyaz- Renkli-Otomatik
 • 3,6/4/6/8mm opsiyonel Lens seçeneği
 • D-WDR, IP66 Koruma sınıfı, Metal kasa

IR BULLET 1,3MP AHD GÜVENLİK KAMERALARI

ir-bullet-13mp-ahd-gvenlk-kameralari

IR BULLET 1,3MP AHD

 • 1/3″ Low illumination APTİNA Image Sensor
 • 1280×960 çözünürlük, IR CUT
 • 42 IR LED, True Day/Night
 • Siyah/Beyaz- Renkli-Otomatik
 • 4,6,8mm opsiyonel Lens seçeneği
 • D-WDR, IP66 Koruma sınıfı, Metal kasa

AWC 4812 1,3MP AHD Kamera

awc-4812-13mp-ahd-gvenlk-kamerasi

AWC 4812 1,3MP AHD GÜVENLİK KAMERA

 • 1/3″ Low illumination APTİNA Image Sensor
 • 1280×960 çözünürlük, IRCUT
 • 48 IR LED, True Day/Night
 • Siyah/Beyaz- Renkli-Otomatik
 • 3,6/4/6/8mm opsiyonel Lens seçeneği
 • D-WDR, IP66 Koruma sınıfı, Metal kasa

AWC 3612 TH 1,3MP AHD

00025awc-3612-th-13mp-ahd-gvenlk-kamerasi

AWC 3612 TH 1,3MP AHD GÜVENLİK KAMERASI

 • 1/3 APTINA 0130 image Sensor
 • 1280×960 çözünürlük, IR CUT
 • 36 IR LED, True Day/Night
 • Siyah/Beyaz- Renkli-Otomatik
 • 4/6/8mm opsiyonel Lens seçeneği
 • D-WDR, IP66 Koruma sınıfı, Metal kasa

AWC 3612D TH 1,3MP AHD Dome KAMERA

0578awc-3612d-th-13mp-ahd-dome-gvenlk-kamerasi

AWC 3612D TH 1,3MP AHD Dome GÜVENLİK

 • 1/3 APTINA 0130 image Sensor
 • 1280×960 çözünürlük, IR CUT
 • 6 ARRAY LED, True Day/Night
 • Siyah/Beyaz- Renkli-Otomatik
 • 4/6/8mm opsiyonel Lens seçeneği
 • D-WDR, IP65 Koruma sınıfı, Plastik kasa

AWC 3612D 1,3MP AHD GÜVENLİK KAMERALARI

0258awc-3612d-13mp-ahd-gvenlk-kamerasi

AWC 3612D 1,3MP AHD KAMERA

 • 1/3″ SONY EXMOR Low illumination Image Sensor
 • 1280×960 çözünürlük, IR CUT
 • 36 IR LED, True Day/Night
 • Siyah/Beyaz- Renkli-Otomatik
 • 4/6/8mm opsiyonel Lens seçeneği
 • D-WDR, IP65 Koruma sınıfı, Plastik kasa

 Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası Nedir? Özellikleri Nelerdir? Alan Tercihleri Ne Olmalıdır?

Gece görüşlü kameralar, ışığın yetersiz olduğu zamanlarda bile görüntü almayı mümkün kılan kameralardır. Nesnelerden yansıyan kızılötesi ışınların kamera lensine ulaşması ile, gece vaktinde bile nesnelerin ve kişilerin görüntüleri izlenebilir. Çoğunlukla dış mekanlarda, MOBESE gibi şehir sistemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Dome Güvenlik Kamerası Nedir? Uygulama Alanları Nerelerdir?

Dome kameralar, hareketli kameralar kategorisinde bulunan bir kamera tipidir. Kubbeli bir muhafaza içerisinde bulunan kamera, geniş bir açıdan görüntü alımını mümkün kılar. Küçük yapıları sayesinde gizlenmeleri kolaydır. Şık bir görünüme de sahip olduklarından bir tavan aksesuarı olarak da gizlenebilir. Ekonomik olmaları nedeniyle de en çok tercih edilen kameralardır. İç mekanlar için idealdir. Dış mekanlarda da kullanılabilirler. Kendi muhafazası sayesinde güneş ışınlarından etkilenmezler. Yerinden sökülmeleri ya da açılarının değiştirilmesi söz konusu değildir.

IP Kamera Sistemleri Hangi Mekanlarda Tercih Edilir? Detayları Nelerdir?

IP kameralar aldıkları görüntüyü, dijital sinyallere dönüştürerek internet bağlantısı üzerinden alıcıya ulaştıran kameralardır. Herhangi bir kart ya da kayıt cihazının kullanımını gerektirmezler. İnternet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayar üzerinden ulaşılabilirler. Kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Anlık olarak görüntü ve ses takibi yapılabilir. Programlanabilir olmaları sayesinde hareket algılandığında ya da alarm durumlarında çalışmaları kullanıcı tarafından düzenlenebilir. Montajı ve takibi kolay olduğu için istenilen her ortamda kullanılabilir. Kablolama gibi altyapı sistemleri ile uğraşmak istemeyenler tercih edebilirler.

IR BULLET 2MP IP GÜVENLİK KAMERALARI:

AWC 0620 2MP GÜVENLİK KAMERASI

0002awc-0620-2mp-gvenlk-kamerasi

AWC 0620 iP GÜVENLİK KAMERA

 • 1/2.5″ 2.4MP Low illumination
 • SONY EXMOR IMX 322 Görüntü Sensörü
 • Dual-Core Süper Progressive 6 Mbps
 • 32 Bit Dual Stream İşlemci
 • NTSC : 1-30fps / PAL: 1-25 fps
 • 1920x1080P çözünürlük, IR CUT
 • 128dB WDR (Wide Dynamic Range) Özelliği
 • 42 IR LED, True Day/Night
 • Siyah/Beyaz- Renkli-Otomatik
 • 3 MP Yüksek Çözünürlüklü Lens
 • 4,6,8mm opsiyonel Lens seçeneği WDR
 • IP66 Koruma sınıfı, Metal kasa

AWC 6020 2MP KAMERA

00085awc-6020-2mp-gvenlk-kamerasi

AWC 6020 2MP GÜVENLİK KAMERASI

 • 1/2.7″ Low illumination SONY EXMOR Görütü Sensörü
 • Dual-Core Süper Progressive 6 Mbps 32 Bit Dual Stream İşlemci
 • NTSC : 1-30fps / PAL: 1-25 fps
 • 1920x1080P çözünürlük, IR CUT, 128dB WDR
 • (Wide Dynamic Range) Özelliği
 • 42 IR LED, True Day/Night
 • Siyah/Beyaz- Renkli-Otomatik
 • 3MP Yüksek Çözünürlüklü Lens ile 4,6,8mm opsiyonel Lens seçeneği
 • WDR, IP66 Koruma sınıfı, Metal kasa

AWC 0613 1,3MP GÜVENLİK KAMERASI

ir-bullet-13mp-ip-gvenlk-kameralari-0613

AWC 0613 1,3MP

 • 1/3″ Low illumination APTİNA Imega Sensör
 • NTSC : 1-30fps / PAL: 1-25 fps
 • 1280×960 çözünürlük, IR CUT
 • 42 IR LED, True Day/Night
 • Siyah/Beyaz- Renkli-Otomatik
 • 2 MP Yüksek Çözünürlüklü Lens
 • 4,6,8mm opsiyonel Lens seçeneği
 • WDR, IP66 Koruma sınıfı
 • Metal kasa

güvenlik kamerası

Kullanılan Güvenlik Kamerası Markaları Nelerdir?

Günümüzde pek çok markanın güvenlik kamerası modelleri bulunmaktadır. Bu markalar; APROX, Avenir, Avigilon, Awecam, Avtech, BOSCH, Bullwark, Cadex, Cenova, Commax, Dahua, Decode, DigiGuard, Dunlop, Exus, Ganz, Grundig, Haikon, Havit, Honeywell, Hunt, JVC, Kamerapoll, LG, Maxlogic, Netgear Arlo, Neutron, Nitrocam, Paradox, Pinetron, Pixus, ProLook, Sony ProWare, Samsung, SCSI, SNM, Uranium, Vitec, Vpon, Zavio. Piyasa üzerinde, sıralananlar arasında ismi geçmeyen markalara da rastlayabilirsiniz.

Kablosuz Kamera Sistemleri Nedir? Kullanımı Nasıldır?

Güvenlik kameralarında kablolu sistemler hem maliyet hem de estetik görüntü açısından zahmetli sistemlerdir. Kamera kablolarının görünür yerlerde olmaması gerekir. Kablolardan birinin zarar görmesi ile sistem üzerinde veri kaybı yaşanarak, güvenliğiniz ihlal edilebilir. Kablosuz kameralar ise bu karmaşanın ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Kablosuz kameralar, radyo dalgaları ile iletişim sağlarlar. WiFi, WiMax ya da 3G-4,5G gibi iletişim teknolojileri sinyal aktarımında kullanılmaktadır. Günümüz kablosuz iletişimlerinde kullanılan şifreleme teknolojileri, kablosuz kameralarda da kullanıldıklarından herhangi bir müdahale ile izinsiz erişimin sağlanması engellenmektedir.

Güvenlik Kamerası

Güvenliğinizi Sağlamak İçin En Doğru Hizmeti Alacağınız Adres !!!

Kalite ve güvenin her zaman için ön planda tutulduğu hizmetlerimiz ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Her saniye evde veya işte olamayacağınıza göre sizin için önemli olan şeyleri güvenlik kamerası taktırarak koruma altına alabilirsiniz. Tatillerde aklınızın ofisinizde, işteyken de evde kalmasını istemiyorsanız siz de hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri ihtiyaçlarını net bir şekilde tespit etmek ve giderilmesi
yönünde kesintisiz hizmetler vermek şirketimizin asla vazgeçmediği çalışma prensibidir. Belirlediğimiz kalite standartları çerçevesinde gelişen teknolojileri yakından takip eder ve uygun alanlara en doğru sistemleri kurarak güvenliği sağlarız.

Güvenlik Kamerası Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekmektedir?

Güvenlik ihlallerinin engellenmesi amacıyla tercih edilen sistemler, son yıllarda hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiştir. Tüm şartlarda kesintisiz hizmet vermesi gereken kameralar deneyimli ekiplerin tercihi ile belirlenmeli ve uygulama aşamasında da kaliteli hizmet seçenekleri dikkate alınmalıdır.

Kamera seçimi kadar, Kayıt sistemi ve İzleme sistemi de son derece önemlidir.
Kameranın kullanım alanı; ortam koşullarına uygun kasanın belirlenebilmesi için kameranın kullanılacağı yerin doğru tespit edilmesi gerekmektedir. Dış ortamlarda kullanılacak olan kameraların muhafazalı kasaları olmalıdır. Güvenlik kamerası seçerken çözünürlük konusunda da son derece titiz
davranmak gerekmektedir. Güvenlik sistemleri hırsızlar için caydırıcı bir etki gösterse de yaşanabilecek sorunların sadece hırsızlıkla sınırlı kalmaması da söz konusu olabilir. Büyük boyutta ve kaliteli bir görüntü tercihinde ekiplerimiz alan için uygun ürünü seçmek konusunda da yönlendirme yapacaktır. Kamera seçiminin kullanım yerine ve önemine göre belirlenmesi son derece önemlidir. Halka açık alanlarda yüksek çözünürlüklü kameralar tercih edilmelidir.

Güvenlik Kamerası Kurulum Aşamasında Alınacak Teknolojik Destek

Sistemin kurulması aşamasında sadece kamera montajının tasarımı yeterli olmayacaktır. Kablolama maliyetlerinin en alt seviyeye indirilebilmesi ve istenen verimin alınabilmesi için doğru bir planlama ve altyapı çalışması yapılmalıdır. Kameranın konumlanacağı alandaki ışık yoğunluğuna dikkat edilmeli, gece ve gündüz görüşleri ayrı ayrı değerlendirilmelidir. Güvenlik kamerası seçilirken sadece kurulum aşamasında alınacak hizmet düşünülmemelidir. Şirketimiz satış sonrasında verdiği destekle %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların altına imzasını atar. Hizmetlerimiz konusunda deneyimli ekipler ile belirlenen standartlar çerçevesinde sunulmaktadır. Kişiye ve ihtiyaca uygun olarak sunulan çözümler mevcut sorunların giderilmesini ve hizmetlerin kesintisiz olarak devam etmesini sağlayacaktır. Özellikle iş yerinde güvenlik kamerası kullanılacağı zaman yer seçimi daha fazla önem taşımaktadır.
Ofis ve ofis içinde yaşananları yakından takip etmek için modern teknolojilerden yararlanabilirsiniz. Kurumsal güvenlik sisteminin ayrılmaz bir elemanı olan kameralar günümüzde hemen her yerde kullanılmaktadır. Performans ve üretkenliğin artmasından misafir takibine kadar her aşamada güvenlik teknolojilerinden yararlanabilirsiniz. Koruma ve kontrol amaçlı olarak tercih edilen sistemler sayesinde yasal sorunların çözümüne fiziksel kanıtlar ile gidilebilir. Alanların kameraların denetimi altında tutulması pek çok konuda caydırıcı etki göstermektedir. Verimli sonuçlar almak için kameralarınızın stratejik noktalara yerleştirilmesi gerekmektedir. Bu noktaları sıralayacak olur isek;

 • Giriş ve çıkışlar,
 • Karşılama alanı,
 • Çalışma ofisleri,
 • Görüşme odaları,
 • Depolar ve Yükleme alanları kameraların yerleştirilmesi gereken alanlar arasında sayılabilir.

Görüntülü güvenlik ekipmanlarını almadan önce doğru kararı verebilmeniz için yeterli araştırmayı yapmanız önerilmektedir.
Şirketimiz güvenlik kamerası, ihbar sistemleri, geçiş kontrol sistemlerine ek olarak bilgi sistemleri güvenliğinde de danışmanlık, projelendirme ve destek hizmetleri sunmaktadır. Şirketimiz prensiplerinden hiçbir kademede taviz vermeden tedarik, kurulum ve danışmanlık alanlarındaki çalışmalarını dünyada yaşanan gelişmelere entegre bir şekilde sürdürmektedir.

Güvenlik Kamerası Kurulum ve Proje İşlemlerinde Firmamızla Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?

İletişim bilgilerimiz internet sitemizde bulunmaktadır. Telefon, mail canlı destek ya da internet üzerinden firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sitemizin iletişim kısmından, site üzerinden doğrudan mesaj göndererek de hızlı bir şekilde iletişim kurmanız mümkündür.

Güvenlik Kamerası Uygulama Alanlarında Keşif Ücretli Midir?

Talep ettiğiniz kamera sistemleri kurulumu için, firma tarafından uzman bir ekip gönderilecektir. Ekip kameraların yerleştirilmesini istediğiniz alanlarda incelemeler yaparak, projelendirme işlemini gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizden keşif ekibi için herhangi bir ücret almamaktayız. Ekiplerimiz farklı alanlarda yapılarına sahip yerlerde yaptıkları keşifler ile pek çok deneyim kazanmıştır. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz projeler arasında önemli kurumlardan apartmanlara kadar pek çok yer bulunmaktadır. Haliç Eğitim Kurumları, Civil Çocuk Mağazalar Zinciri, Mehmetçik Vakfı, Yapı 61 Sitesi, Çeliktrans Tersanesi hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Referanslarımız için ayrıntılı bilgiye sitemizin Referanslar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Projelerinde Uzman Ekibimiz Size Ne Gibi Fayda Sağlar?

Güvenlik kamerası sistemlerinde profesyonel bir hizmet almak, satın aldığınız ürünlerin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayacaktır. Bağlantıların doğru yapılmaması ya da projelendirmenin ayrıntılı yapılmaması, kurulacak sistemin yüzde yüz verim ile çalışmasını engelleyecektir. Güvenlik konusunda herhangi bir açığınızın olmaması, vereceğiniz ücretin boşa gitmemesi için önemlidir.