HAKKIMIZDA

NÜANS BİLİŞİM ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ müşteri, çalışan ve tedarikçilerin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, kaliteli ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda müşteri, çalışan ve tedarikçileri için sürekliliği, güvenirliliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir. Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin, çalışanımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.

 

NÜANS BİLİŞİM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ olarak başta can güvenliği olmak üzere, büyük zorluklarla elde edilen malların güvenliğini sağlamak, iş yerlerindeki verimliliğini arttırmak ve işlere takip olanağı sunmak önemli hedefimizdir.

 

ž  Nüans Bilişim ve Güvenlik Sistemleri 2006 Yılında kurulmuştur.

ž  Şirketimiz kendi markamız Awecam ürünleri ile güvenlik sistemlerinin B2B satış, satış sonrası destek hizmetlerini sunmaktadır.

ž  Müşterilerine, deneyimli ve eğitimli çalışanları ile hizmet ve ürünleri en iyi koşullarda temin etmek,

ž  Eğitimli ve deneyimli kadrosunun yanı sıra birlikte çalıştığı iş ortakları ve üreticiler ile müşterilerine hizmet vermek,

ž  Taleplere doğru zamanda, doğru çözümler üretmek ve üretmiş olduğu çözümleri eksiksiz ve hızlı uygulayan lider firma olmak,

ž  Faaliyetlerimizi yaparken, müşterilerine saygılı, dürüst ve kalıcı olmanın yanı sıra birlikte çalışmış olduğu kurum ve kuruluşlara da katma değer sağlayan bir firma olma yolunda ilerlemek.

Kendi sektöründe etik değerlere önem veren ve saygın firma olarak uzun yıllar var olmaktır.