IP Kamera Çeşitlerine Göre Fiyat Farkı !!!

IP kameralar teknolojinin tüm imkânlarını kullanırlar. Ayrıca IP kameraları kullanan sistemlerin sadece kamera ve kayıt cihazı gibi sistem parçaları farklıdır. Diğer sistem parçaları ise oldukça uygun ve kullanışlıdır. Bu sayede IP Kamera Fiyatları düşündüğünüzden az bir miktar olabilir.

IP Kamera Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir?
IP kamera sistemlerinin belki de en büyük kolaylığı içerik taraması yapabiliyor olmalarıdır. Yani kameranın gördüğü bir alandaki insan sayısını sizin için sayabilir. Ya da birisinin bırakıp gitti bir çantayı sizin yerinize görebilir. Sadece bu özellik bile verdiğiniz paraya değecektir. Ayrıca sistem tek bir kablo üzerinden hem kameralara elektrik gönderip hem de kameralardan gelen dijital görüntüleri taşıyabiliyor. IP kameralar daha net bir görüntü sağlarken dilediğiniz zaman bu görüntüleri izleyebiliyor ya da bir başka yetkiliye gönderebiliyorsunuz.

IP Kamera Sistemi Nasıl Kurulur?
IP kamera sistemi sadece Ethernet kablosu ile sisteme bağlanabiliyor. Bu sayede istediğiniz zaman kamera ağınızı genişletebilir ya da istediğiniz kameraları sistemden çıkarabilirsiniz. Bunun size bir maliyeti olmayacaktır. İsterseniz IP kamera sistemine diğer sistemleri ( sesli anons gibi) ekleyebilirsiniz ve hepsini tek bir ara yüzden kontrol edebilirsiniz. Ya da dilerseniz kapalı devre sisteminizi (CCTV) IP kamera sistemi ile entegre edebilir ve tüm güvenlik sisteminin kontrolünü tek bir noktada toplayabilirsiniz. Bu sayede daha verimli ve hızlı bir kontrol sağlarsınız.

IP Kamera Sisteminin Fiyatları
Bütün bu sistemler çok kullanışlı ve çok kalitelidir. Üstelik istediğiniz bütçeye uyarlanabilen ekipmanlar ile aynı kalitede bir kamera sistemini istediğiniz fiyata elde edebilirsiniz.

IP Kamera Fiyatları ve daha fazla bilgi için firmamızla canlı destekten temasa geçin.