Evinizin ve iş yerinizin güvenliği için görüntüleme çok önemlidir. Özellikle dış mekânlardaki görüntüleme daha da önemlidir. Güvenlik sektöründeki Kamera Fiyatları ile her bütçeye uygun bir kamera rahatlıkla bulunur.

Güvenlik Kamerası Özellikleri Nasıl Olmalıdır?
Görüntüleme sistemindeki en önemli unsur hiç şüphesiz kameradır. Kameralar sayesinde adli olaylar olmak üzere birçok vaka aydınlatıldı. Kuşkusuz güvenlik firmaları da bu gerçeği biliyorlar ancak çoğu kişi henüz bu gerçeği tam olarak bilmiyor.
İlk dikkat edeceğiniz husus kamerayı hangi amaç için ve nerede kullanacağınızdır. İç ortamlarda kullanacaksanız size normal bir lens ve küçük bir kamera yeterli olacaktır. Eğer imalathane gibi daha geniş bir ortamda kullanacaksanız kameranızın boyutu ve lensin özelliği de değişecektir. Ayrıca kameranın bulunduğu ortamlarda sürekli bir ışık parlaması oluyorsa ( mesela sanayi tipi bir üretim yapılıyorsa ve elektrot kaynağı gibi bir iş yapılıyorsa, ya da kameraya doğrudan bir ışık kaynağı bakıyorsa, gibi nedenler…) kameranız için koruyucu önlemler de almalısınız. Bu şekilde görüntünün kalitesi bozulmamış olur. Görüntüleyeceğiniz alan için kumandalı bir model tercih edebilirsiniz. Bu şekilde kontrol edasından kameranın açısını ya da uzak, yakın gibi görüntüleyeceğiniz alanı değiştirebilirsiniz.
Dilerseniz gece görüşleri için kızılötesi ışık yayan kameraları tercih edebilirsiniz. Ya da gece görüşü için kullanılan diğer kameraları deneyebilirsiniz. Eğer kızılötesi kamera kullanıyorsanız bir gece görüntüyü kontrol etmelisiniz. Böylece kameraya yansıma yapan bir nesne varsa o sorunu çözebilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Fiyatları Hangi Özelliklerde Değişir

Seçtiğiniz modele ve kullanacağınız alana göre Kamera Fiyatları değişir. Her bütçeye uygun her kalitede kameralar ve daha detaylı bilgiler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.