Kamera Kayıt Cihazı Fiyatlarında Önemli Olan Kalitedir…

Kameraların iyi bir güvenlik için yeri tartışılmazdır. Daha ideal bir güvenlik için en iyi kaliteyi ve verimi en uygun fiyata almak en mantıklısıdır. Bunun için de özellikle güvenlik gibi bir konuda sizlere yardımcı olacak iyi bir kamera yetmez, iyi bir kayıt cihazı da gerekir. Kamera Kayıt Cihazı Fiyatları size bu konuda oldukça yardımcı olacak.

Kamera Kayıt Cihazları Nelerdir?

Piyasada en çok kullanılan kamera kayıt cihazları NVR, DVR olmak üzere iki tanedir. Bunların her birinin kullanım özelliklerine göre değişen fiyatları vardır. Hepsinin diğerine göre iyi olduğu ya da olmadığı yönleri mevcut. Siz ise işletmenize ya da bütçenize göre birini seçebilirsiniz. Bu kayıt cihazları kameralardan gelen görüntüleri kayıt etme, eski görüntüleri izleme gibi imkanlar sunar.

Kamera Kayıt Cihazlarının Özelliği Nedir?

NVR kayıt cihazı daha çok IP kamera sistemleri için kullanılıyor. Kaliteli görüntü imkanı ve ses kaydı gibi diğer kullanım kolaylıkları sayesinde bu sistem diğerlerinden daha fazla ön plana çıkıyor.
DVR kayıt cihazı ise daha çok kapalı devre kamera sistemleri için (CCTV) kullanılan bir sistemdir. Daha çok küçük boyuttaki işletmelerin ya da ofis gibi yerlerin güvenlik kayıtları için idealdir. Yine de piyasada oldukça çok tercih edilir.
Kamera Kayıt Sistemleri


Kamera Kayıt Cihazı Fiyatları her bütçeye uygun olacak kadar çok ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürünler ve daha fazlası için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.