güvenlik kamerası

Hayatınıza Değer Katacak  Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri kullanıldıkları alanda sadece güvenlik sağlamaz aynı zamanda performans artırıcı özellikler de gösterir. Evler için kurulan güvenlik sistemleri maddi değere sahip eşyaların hırsızlara karşı korunmasının yanı sıra yabancı bakıcılar, yaşlı refakati veya çevre güvenliği için de avantajlar sağlamaktadır. Şirketimizin sunduğu hizmetler bulunamadığınız ortamlarda sizin gözünüz ve kulağınız olacaktır.

!!! Kamera Sistemlerinin Kullanım Alanları!!!

Globalleşen toplumlarda güvenlik her zaman için bir tehdit unsuru oluşturmaktadır. Zayıflayan insan ilişkileri teknolojiden alınacak destek ile mekânların güvenli hale gelmesini sağlayacaktır. İhtiyaç duyulan alanlara yerleştirilen kameralar, oluşturdukları doğal kalkan ile caydırıcı etkiler de göstermektedir. İş yerlerinde kullanılan sistemler performans artırıcı etkileri ile her türlü konunun kontrol altında tutulmasına destek vermektedir.

  • Ev güvenliği,
  • İşyeri güvenliği,
  • Kurumsal çözümler ve Network altyapı desteği ile her türlü ihtiyacınızda yanınızda olan şirketimiz verdiği kesintisiz hizmetler ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır.

Mevcut yenilikçi teknolojileri kullanarak sağladığımız servisler, dinamik bir iş yapış anlayışı ile sürdürülmektedir. Güvenilir bir şekilde sunduğumuz çalışmalarımız şeffaf ve titiz bir süreçten geçirilerek neticelendirilmektedir. Kamera sistemlerinden destek alarak sevdiklerinizin ve değer verdiğiniz eşyaların güvenliklerini artırabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun güvenlik sistemlerini tercih ederken sadece maliyete odaklanmamanız ve verilen hizmetin her aşamasında deneyimli firmalardan destek almanız önerilmektedir. Güvenlik kamerası hizmetlerimiz yüz tanıma ve algılama, plaka analizi, kişi ve obje sayma alternatifleri ile zenginleştirilmektedir.

Kamera Sistemleri İstanbul

Kamera Sistemleri İstanbul

Kamera Sistemleri Kayıt Cihazı Nedir?

Kamera sistemlerinden alınan görüntülerin kayıt edilmesinden tekrar izlenmesine kadar farklı görevler için kullanılan kayıt cihazları, kurulacak güvenlik sistemlerinin en önemli elemanları arasında sayılabilir. Özellikle riskli bölgelere yerleştirilen kameralardan elde edilecek görüntülerin delil niteliği taşıyacağı bilinmelidir. Kayıt cihazı seçimlerinde gerekli özenin gösterilmesi ve cihazların özellikle insanların müdahale edemeyeceği alanlarda muhafaza edilmesi gerekmektedir. Ekiplerimiz müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılamak ve istenen güvenliğin en ideal şekilde sağlanabilmesine imkân tanımak için yenilikçi yaklaşımlar ile kesintisiz hizmetler vermektedir.
Kameralarda kullanılan lensler görüntü netliği üzerinde belirleyici rol oynamaktadır. Güvenlik kameralarına dâhili olarak eklenecek mikrofonlar eşliğinde görüntünün yanı sıra ses kayıtları da yapılabilir. Cihazların işlevlerine göre keşif ve projelendirilmeleri de büyük önem taşımaktadır. İç veya dış mekânlara kurulacak güvenlik kameraları ihbar ve alarm sistemleri ile de güçlendirilebilir.

Kamera Sistemlerinde Kurumsal Güvenliğin Sağlanması

Kişisel ihtiyaçlar arasında en temeli olan güvenlik, günümüzde kurumsal şirketler için de ciddi bir sorun haline gelmiştir. Teknolojik gelişmeler ile birlikte siber saldırılar hız kazanmış ve kurumsal gizliliğin ciddi tehlikeye girmesine neden olmuştur. Şirketimiz sunduğu IP kameralar ve network desteği ile bilgilerin ortaya çıkma riskini de koruma altına almaktadır. Ağ güvenliği önlemlerimiz sayesinde kötü amaçlı yazılımlardan korunabilir ve güvenlik endişelerinden sıyrılarak tüm performansınızı işinize odaklaya bilirsiniz. Güvenlik duvarları hem donanım hem de yazılım amaçlı kullanılarak, sistemler arasında bariyer görevi görür. Yedeklemek ve yenilemek kulağa kolay gibi gelse de güvenlik önlemlerinin en önemli seçeneği olarak dikkat çekmektedir. Konusunda sertifikalı uzman kadrolar ile verdiğimiz hizmetler danışmanlık, projelendirme, bakım ve destek taleplerini karşılamaya yönelik olarak planlanmıştır.

Güvenlik sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarınızı belirleyebilir ve çözüm önerilerimizi dinleyerek en doğru kararı vermenize yardımcı olmamızı isteyebilirsiniz. Şirketimiz verdiği hizmetler ile güvenliğinizi sağlayacak en doğru kamera sistemlerinin belirlenmesini, projelendirilmesini, kurulumunu ve satış sonrası periyodik bakım desteğini sağlamaktadır. Ekiplerimiz güvenlik sistemleri ve bu alanda kazandığı deneyimleri ile müşterilerine çözüme odaklı hizmetler sunmaktadır. İhbar sistemlerinden geçiş kontrol modellerine, alarm sistemlerinden network altyapı desteğine kadar farklı alanlardaki hizmetlerimiz dünyada yaşanan teknolojik gelişmeler ışığında güncellenmektedir.

Gece Görüşlü Kamera İstanbul