Fiber Sonlandırma Fiyatları
Kablo sonlandırma cihazları eşliğinde verdiğimiz sonlandırma işlemleri ile ilgili firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine hizmet vermeye hazır olan ekiplerimiz fiber sonlandırma fiyatları hakkında bilgi verebilmek için çalışma alanı hakkında bilgi sahibi olmak zorundadır. Teknik kadromuz ile fiber optik ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretiriz.
Sonlandırma Hizmet Bedeli Nasıl Belirlenir?
Müşterilerimiz için özel fiyatlar ile verdiğimiz sonlandırma hizmetlerimiz mesafeye ve sonlandırmanın yapılacağı core sayısına göre belirlenmektedir. Piyasadaki fiyatlarla rekabet edebilecek şekilde düzenlediğimiz fiyatlarımız ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yaparız. Son teknoloji ürünü cihazlar ile yaptığımız sonlandırma işlemleri öncesinde kablolama yapılan alan kontrol edilir. Alanında deneyimli ekiplerimiz ile verdiğimiz hizmetler, iş bitiminde de test edildikten sonra teslim edilmekte ve kullanıma alınmaktadır. Müşteri memnuniyetine odaklı olan çalışmalarımız uçtan uca az kayıp olacak şekilde uygulanmaktadır. Hizmetlerimiz sonlandırmanın yanı sıra karışmış ve eski kabinetlerin yenilenmesi alanında da verilmektedir.
Anahtar Teslimli Projeler
Her etabı dikkat ve büyük bir özen gerektiren sonlandırma işlemleri kısa sürede tamamlanabilecek şekilde ön hazırlıklı olarak yapılmalıdır. Şirketimiz deneyimli teknisyenler eşliğinde verdiği hizmetleri ile 7/24 kesintisiz sonlandırma yapmaktadır. Anahtar teslimli verdiğimiz hizmetler, kaliteli malzemeler kullanılarak tamamlanmaktadır. Hizmetlerimiz sadece satış sürecinde değil satış sonrası servislerde de sürdürülmektedir. Mevcut projeler ya da yaşanan arızalarda devreye giren ekiplerimiz fiber sonlandırma fiyatlarını core sayısı ve kullanılacak malzeme ihtiyacına göre belirlemektedir.

Related Projects