Microsoft Office 365 Fiyat Tercih Nedenleri

Özellikle ofis çalışanlarının, öğrenci ve öğretmenlerin, akademisyenlerin vazgeçilmezi ofis yazılımlarıdır. Ancak içlerinden hala en çok kullanılanı Microsoft Office 365 Fiyat ve özellikleriyle dikkat çekiyor.

Microsoft Office Özellikleri

2016 Office 365 ile Word, PowerPoint, Excel, OneNote, Project gibi tüm programları içeriyor. Aynı zamanda güvenlik için Windows Hello özelliği ile de Office programına giriş yapabileceksiniz. Ayrıca yeni özelliği sayesinde Office mobil uygulamalarını kullanabilirsiniz. Microsoft sesli asistanı Cortana ile de uyumlu çalışacak olması ve randevu gibi etkinlikleri düzenlemesi ise yeni özelliklerinden biri. Belki de en çok sevilecek bir özellik olan “Smart Lookup” özelliği ileinternetten aradığınız bir bilgiyi doğrudan çalıştığınız Office programına aktarabileceksiniz. Bunun yanında Outlook ise düşük öncelikli postaları otomatik silecek. “Eşzamanlı Yazma Asistanı” hem Word hem de PowerPoint ve OneNote masaüstü versiyonları üzerinde de çalışacak. Bu özellik sayesinde aynı dosya üzerinde uzakta da olsanız arkadaşlarınızla çalışabiliyorsunuz ve kimin nasıl bir değişiklik yaptığını da görebiliyorsunuz.
Skype ve Office entegre oluyor. Böylece aynı dosya üzerinde çalışırken ekip arkadaşlarınızla da rahatça iletişime geçebilecek, görüntülü ya da sesli konuşabileceksiniz. Office 365 Planner ile takviminizi kullanmak, ajanda gibi notlar ve tarihler eklemek mümkün oluyor.

Yeni Office 365 ile daha fazla güvenlik sunuluyor. Word, Excel, PowerPoint ve Outlook ürünlerinde çalıştığınız bir dosyayı Bulut’a yüklediğiniz zaman, sistem bunu hangi şirkete ait bir belge olduğunu belirliyor. Bu şekilde şirket ağı içinde olmasanız bile kimlik doğrulama sistemlerini kullanarak özel bilgilerin şirket dışına çıkması engellenmiş oluyor. 47 dil desteği sunan Office 365 Windows 7 ve üzerindeki sürümler için kullanılabilecek.

Office 365 Çeşitleri
Bu ürün üç farklı sürümde kullanılıyor; Office365 For Education, Office 365 For Enterprises ve Office 365 For Small Businesess.
Eğer Business sürümünü kullanıyorsanız, belgenizi Bulut’a yükledikten sonra bulut üzerinden açın ve linkini arkadaşınıza gönderin.
Sway uygulaması Bing ile ortak çalışıyor. Bu sayede siz PowerPoint üzerinde çalışırken yazılan cümlelere uygun görseli arayıp getiriyor.
Microsoft Office 365 Fiyat bütün bu özellikleri ve daha fazlası için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Nüans Güvenlik Sistemleri “0216 371 61 26”

Related Projects