SQL 2014 Fiyatları “Nüans Bilişim Güvenlik Sistemleri”

SQL ( Structured Query Language) Yapılandırılmış sorgu dili demektir. Verileri (data) yönetmek ve işlemek için kullanılan bir veri tabanı (database) yönetim sistemidir. Aslında SQL bir programlama dili değildir. Sadece veri tabanın ( database) alt dilidir. SQL dili ile veri tabanında veriler eklenebilir ya da işlenebilir. SQL 2014 Fiyatları ve güncellemeleri ile bu kolaylığı daha verimli halde kullanabileceksiniz.

SQL 2014 Yenilikleri

SQL yeni sürümünde “memory- optimized tables” diye bir özellik getirdi. Yani RAM da tutulan tablolar. Çekirdek (Core) kütüphanesine ek olan yapı, oluşturulan tabloyu C++ koduna çevirir. ACID dışına çıkmadan işleri yapar.
Bir diğer özellik ise Güncellenebilir ColumnStore İndex: geleneksel format verileri satır bazlı tutuyordu. Bu ise bazen zaman ve enerji kaybı olabiliyordu. Daha sonra yeni bir mantıkla bu değişti. ColumnStone, yani sütun bazlı data tutuyordu ve performansı yüksektir. Bundaki mantık ise sadece belirtilen kolonlar için gerekli sayfaları diskten okumasıdır. Cache ( Ön Bellek) gereksiz bilgilerle dolmayacağı için verimlilik artıyor. Bu sistem eski sürümde güncellemelere izin vermiyordu. 2014 sürümünde ise güncellemeler açılmıştır.
Ayrıca Bulut Teknolojisine de entegre olan SQL 2014 sürünü ile Azure üzerine çalışmalarınızı kayıt edebiliyorsunuz. Üstelik bunu çok çabuk ve kolay yoldan yapabiliyoruz.

SQL Fiyatları
Sadece bu üç kolaylığın bile size sağlayacağı avantajı ve verimliliği hesaplarsak SQL 2014 Fiyatları oldukça makul kalır. Daha fazla detay ve bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Related Projects