Veeam Backup Fiyatlar Bilgi “Nüans Güvenlik”

Veeam Backup fiyat ve performans anlamında oldukça avantajlı olan yazılımlardan bir tanesidir. Veeam; Vmware alanı üzerindeki sanal sunucuların yedeklenmesinde kullanılan en önemli ve kaliteli yazılımlardan da bir tanesi olmaktadır. Veeam temel olarak, dizüstü ya da masaüstü bilgisayarların sanal olarak yedeklenmesi için çözüm sunan ve sanallaştırılmış uygulamaları ile veri kurtarma ve geri alma konusunda ihtiyaca cevap veren bir yazılımdır. Bu şekilde; sistem çökmesi, sistem dosyalarının bozulması ya da sabit sürücünün arızalanması gibi durumlarda verilerinizi kurtarmanıza ve düzeltim / onarım yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Veeam Backup özellikleri

Sanal ortamlar için yedekleme sistemi sunan Veeam; Hyper-V ve Vmware ortamlarının güvenli biçimde yedeklenmesini sağlayan birçok özellik içermektedir. Yazılım, sanal cihazların ve birbirinden farklı dosya ve uygulama öğelerinin kurtarılmasını sağlamaktadır Enterprise Manager özelliği sayesinde, yönetimi tek bir noktadan sağlayabilmekte; Oracle ve SQL Server veri tabanlarının geri yüklenmesini de gerçekleştirebilmektedir. Veeam Backup içerisinde; Veeam Backup Server, Backup Proxy, Backup Repository, Veeam Backup Enterprise Manager, Veeam Backup Search ve U-AIR Wizards gibi yazılım araçları yer almaktadır.

Veeam Backup ile yedekleme, yedeklemeyi geri alma, yedeklemeyi zamanlama ve replikasyon gibi işlemlerinizi dilediğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz sunucu, kendisini backup repository ve local bakcup proxy olarak tanımladığı için Veeam, kendi diskleri üzerine, kendi kaynaklarından yedekleme yapabilmektedir. Bu yazılımda yedeklenen sanal sunucular içindeki dosyalar, Veeam Backup Catalog Service ile indexlenebilir ve böylece yedekten geri dönme imkanı da sağlanır. Microsoft için kullanılabilir olan Veeam Backup fiyat yapılandırması ile ilgili gerekli detayları firmamızla iletişime geçerek kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Related Projects