Veeam fiyat ve kalite konusunda oldukça dikkat çekici konumda olan sanal yedekleme yazılım ağı ürünlerinden bir tanesidir. Veeam; sanal sunucuların, Vmware üzerindeki sanal sunucular aracılığı ile yedeklenmesine imkan veren bir uygulama sunmaktadır. Klasmanı içerisindeki en iyi yazılımlardan biri olarak değerlendirilen Veeam paketi, pek çok kullanışlı özelliği içerisinde barındırmaktadır.

Veeam Fiyatları Özelliklerine Göre Değişir Mi?

Veeam, klasik yedekleme biçimlerinden “kesintisiz çalışırlık” özelliği ile ayrılmaktadır. Yazılım; sanal makinelerin, uygulama unsurlarının ve dosyaların sistem çökmesi gibi durumlarda kurtarılmasını sağlar. Bunu MC Exchange, Active Directory ve SharePoint gibi araçları ile hızlı bir şekilde gerçekleştirir. SQL sunucu veri tabanları ile Oracle veri tabanlarının geri yüklenmesini (işlem düzeyinde) sağlayan Veeam’ın yedekleme hızı da oldukça yüksektir ve Veeam Cloud Connect özelliği ile, cloud tabanlı kurtarma ve hızlı şekilde geri yükleme olanaklarına sahiptir.

Veeam ile temel olarak, sanallaştırılmış yedeklemeden sonra, dosya bozulması, sistem çökmesi ya da program arızası gibi sorunlar meydana geldiğinde sanal ortama yedeklediğiniz sunucu içerisinden dilediğiniz geri yüklemeyi yapabilmektesiniz. İmaj bazında yedekleme sunan Veeam ile geri çağırdığınız dosyalarınız, sisteme nasıl yüklediyseniz o şekilde karşınıza gelmektedir. Veeam’ın en önemli özelliklerinden bir tanesi de replikasyon kalitesidir. Veeam ile lokal yedekleme yapabileceğiniz gibi, yedeklerinizin replikasyonlarını kolay bir şekilde uzak bölgelere gönderebilirsiniz. Bu yazılım ile tüm yedekleme ve replikalara, istenildiği zaman otomatik kurtarılabilirlik testi de yapmak mümkündür.

Veeam’ın sunduğu avantajlardan yararlanmak ve Veeam fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.  “Nüans Güvenlik Sistemleri” 0216 371 61 26 Canlı Destekten Fiyat Teklifi Alabilirsiniz

Related Projects