Veeam Lisans Uygun Fiyatları  “Nüans Güvenlik Güvencesiyle”

Veeam Lisans Fiyatları size sundukları hizmetin yanında çok cüzi bir miktar olarak kalıyor. Özellikle en önemli ihtiyaçlarınız için sizlere sunduğu ve geleceğin teknolojileri ile bu çözümlerden memnun kalacaksınız.

Bulut Teknolojileri Nedir?
Gününüz elektronik dünyası baş döndüren bir hızda ilerliyor. Birçok şirketin ve kurumun depolama ve yedekleme gibi büyük bir sorunu var. Üstelik bunu siber güvenlik ve maliyet gibi ek alanlarda da çözmeleri gerekiyor. Bu çözümü ise bulut teknolojileri sunuyor. İlk olarak size sabit bir disk değil uzak yerlerdeki birçok sunudan bir bulut getiriyor. Sonra bu bulut içine istediğiniz verilerinizi yükleyebiliyor ve istediğiniz yerden kendi hesabınızla bu verileri kullanabiliyorsunuz. Bu aslında elektronik postanıza her yerden ulaşmak kadar kolay, bir bankanın siber güvenliği kadar da önemli bir konudur.

Yedekleme Teknolojileri
Birçok kurum için yedekleme ( backup) almak maliyetli olabilir. Ayrı bir server sistemi, ayrı bir server programı ve bunların bakımını yapacak teknisyenler ile bu programları kullanan operatörler gibi… Oysa bulut teknolojileri için bunlara gerek kalmaz. Siz sadece buluta yedek almak için bir program kullanırsınız. Ve yedeklediğiniz verilerinizi rahatça kullanabilirsiniz.

Veeam Nedir?
Veeam birden çok sistem ve programın genel adıdır. Veeam sistemleri ise bulut ve yedekleme teknolojilerini şu an için piyasada en iyi sunan çözümler bütünüdür. Kazandırdığı zaman, maliyet gibi giderleri ve sağladığı hızı, kolaylığı düşünürseniz oldukça kazançlı bir sistemdir. Daha fazla bilgi almak ve Veeam Lisans Fiyatları için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Canlı Destekten İsteklerinizi yazabilir. Ve Teklif Alabilirsiniz…

Related Projects