Veeam Paket Fiyat Bilgileri

Veeam, genel olarak bir yedekleme sistemlerinin genel adıdır. Veeam Paket Fiyat içerisinde bu yedekleme ve bulut hizmetleri başta olmak üzere farklı hizmetleri dahil ediyor. Her geçen gün ilerleyen bilişim dünyasında verileri saklamak artık eskisinden de önemli hale geldi. Üstelik verileri eski tarz depolamak artık hem maliyetli hem de güvenilir olmayabiliyor. Bunun için ise “bulut” adı verilen bilişim sistemi kullanılıyor.

Veeam Nedir?
Veeam sadece bir bulut ya da sadece bir yedekleme çözümleri değildir. Piyasadaki klasik yedekleme programlarından belirgin şekilde üstünlüğü bulunan Veeam paketleri ile hangi boyutta olduğu fark etmeden kendinize ve işletmenize uygun bir hizmeti bulabilirsiniz. Bu sistemin size sunduğu özelliklerden biri ise farklı çözümleri tek bir ara yüzden kontrol edebiliyor olmanızdır.

Veeam kendisi için şu programları kullanır; Veeam Backup Enterprise Manager, Veeam Backup Server, Backup repository, Backup Proxy, Veeam Backup Search, U-AIR Wizards.
Ayrıca Veeam paketleri ile yedekleme işlemini istediğiniz zaman geri alabilirsiniz. Ya da geliştirdiği programlar ile sadece dosyalarınızı ya da yedeklediğiniz he şey içinden seçeceğiniz bir kısmını değiştirebilirsiniz. Ayrıca yaptığınız yedeklemeler arasında arama yapmanız ve diğer yedeklediğiniz verileri organize edebilirsiniz. Dilerseniz Veeam paketlerindeki özellikleri kullanarak kendi serverınızı kurup kendi yedekleme sisteminizi de oluşturabilirsiniz.

Bulut Teknolojisi Nedir?
Güncel olarak verilerinizi yüklediğiniz ve internet erişimi ile rahatlıkla her yerden ulaşabildiğiniz bir sistemdir. Elektronik postalar, sosyal medya hesaplarınız ve bu hesaplardaki paylaştığınız fotoğraf, yazı gibi şeyler aslında hep bir bulut teknolojisine örnek olarak verilebilir. Yüklediğiniz bir fotoğraf bir yerlerde bir server içinde size ait bir hesapta tutulur ve siz istediğiniz yerden internetten hesabınıza bağlanarak bu fotoğraflarınıza erişebilirsiniz. İşte bulut sistemi de tam olarak budur. Sadece sosyal medya hesaplarından farklı olarak daha fazla güvenlik ve daha hassas öğeler içerir. Bu haliyle henüz güvenilmese de artık dünyada kendine önemli bir yer etmiştir.

Veam Paketlerinin Fiyatı
Veeam özellikleri elbette ki bunlarla sınırlı değildir. Veeam Paket Fiyat ve Veeam Paketleri hakkında daha detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. “Nüans Bilişim Güvenlik Güvencesiyle “0216 371 61 26

Related Projects