Windows 10 Fiyat Ve Yeni Nesil Güvenlik Duvarı Nedir?

Windows 10 Fiyat ve güncellemeleri ile size yeni heyecanlar yaşatmaya hazırlanıyor. Ve yine devam ediyor.

Windows 10 Özellikleri Nelerdir?

Tasarımı biraz daha geliştirmişler. Böylece Windows 8 sürümündeki ekran sorunlarını gidermişler. Ayrıca bir ekranda dört uygulamaya kadar çalıştırma özelliği ile geliyor. Yıllardır alışılan ve olmazsa olmaz olan “başlat menüsü” yeni sürümle yeniden geliyor. Ayrıca yapışkan kutucuklar dedikleri bir uygulama ile masaüstünüze notlar bırakabiliyorsunuz.

Ayrıca yeni gelecek olan ve birçok espriye konu olan “internet Explorer” yerine “Microsoft Edge” olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yeni özelliklerinden birisi okuma modu; internette bir şey okurken diğer dikkat dağıtan şeyleri gizlemesi. Bilgisayar ya da internetten gelecek her bildirim ve uyarıyı ise bir bildirim merkezi ile masaüstünüzde görebilir ve hiçbir şeyi kaçırmadan takip edebilirsiniz. Ayrıca bir internet sayfasında notlar yazıp bunu da arkadaşınıza gönderebilirsiniz.

Ayrıca klasik parola yerine parmak izi ve yüz tanıma özellikleri getirilmiş. Diğer önemli özelliği ise Windows 10 içinde yerleşik gelen anti virüs koruması. Bu şekilde ücretsiz ve sürekli güncellenen bir anti vür programına da sahip oluyorsunuz.

Gençlerin en çok seveceği bir diğer özellik olan oyunları daha keyifli hale getirmeyi amaçlamışlar. Bunu yine Microsoft ürünü olan bir oyun konsolu ile Windows 10 sistemini entegre edebiliyorsunuz.

Windows 10 Teknoloji Ya Da Trend

Özellikle son yıllarda çıkan akıllı telefon ve tabletlerin rekabeti arttırmasıyla teknolojideki çeşitlilik te arttı. Bunlardan ilki olarak tasarımlar ve daha güçlü mobil cihazlar olarak karşımıza çıktı. Windows 10 bu yeni trendi yakalamış gibi görünüyor. Kendi işletim sistemini hem masa üstü hem de tablet ve cep telefonları için geliştirdi. Özellikle son sürümünde bilgisayarı isterseniz bir tablet gibi de kullanabiliyorsunuz. Hatta normalde başka programlarla yapabileceğiniz birçok şeyi artık yeni sürümde sistemin içinde hazır bulabiliyorsunuz. Bu ise kullanımda büyük kolaylık ve avantaj sağlıyor.

Windows Lisansı Fiyatları
Windows 10 Fiyat ve diğer özellikleri öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ve Canlı Destekten İsteklerinizi yazabilir. Ve Teklif Alabilirsiniz…

Related Projects