Nişantaşı Box Güvenlik Kamera Sistemleri

 In İstanbul Semt Semt Güvenlik

Son Teknoloji Kamera Sistemleri

Nişantaşı Box Güvenlik Kamera Sistemleri Detaylı Bilgi:

Güvenlik kamerası sistemleri alanında hizmet veren Nüans Bilişim, can ve mal güvenliğinizi sağlamanıza yardımcı olmaktadır. İstanbul, kalabalık nüfusu ile suç oranının en fazla olduğu şehirler arasında bulunmaktadır. Maalesef ki, ülkemizde hırsızlık suçları en çok işlenen suçlar olmaktadır. Emniyet güçlerimiz tarafından hırsızlığı önlemek adına önemli operasyonlar gerçekleştirilse de, vatandaşlarında kendi güvenliklerini sağlamak adına bazı adımları atmaları gerekir. Güvenlik kameraları, caydırıcı olmaları ile güvenliği büyük ölçüde sağlayabilirler. Yapılan istatistiklere göre kamera sistemi bulunan binalarda hırsızlık suçları daha az gerçekleşmektedir. Nüans Bilişim’den alacağınız destek ile evlerinizi ya da kurumsal binalarınızı koruma altına alabilirsiniz.

Nişantaşı, dört mevsim boyunca kalabalık olması ile dikkat çeken bir semttir. İstanbul’un en işlek ve en güzel semtlerinden birinde bulunan mülkiyetlerinizi korumak için güvenlik kameralarından faydalanabilirsiniz. Nişantaşı semti box güvenlik kamerası tercih sebebi, box kameralarının geliştirilebilir olmasıdır. Sadece bir lens değişikliği ile kameranızı daha işlevsel ya da spesifik bir fonksiyon için kullanabilirsiniz. Gece görüşüne sahip kameraları tercih ederek, en karanlık gecelerde bile görüntü elde etmeniz mümkün olacaktır. Panaromik lensler ile oldukça geniş bir alanın izlenmesi mümkündür. Dış mekanlarda kullanılacak kameraların, kamera ebatlarına uygun bir kasa ile muhafazası yapılabilmektedir. Kameraların ulaşılması güç noktalara yerleştirilmesi, görüntü açısını engellemeye çalışabilecek kişilerin başarısız olmalarını sağlayacaktır.

Nüans Bilişim’in kaliteli hizmet farkı ile box kameralarının yerleştirilecekleri noktalar ve kameraların montajı yapılmaktadır.

CANLI DESTEK EKİBİMİZDEN DE BİLGİ ALABİLİRSİNİZ….

 

               0216 371 61 26

 

 

 

 

 

 

 

Recent Posts