RFID Hastane Takip Sistemleri

 In RFID Teknolojileri

RFID Hastane Takip Sistemleri

Dijital çözümler sağlık alanında büyük farklar yaratıyor. Daha iyi hizmet, daha verimli sağlık hizmeti sağlanabilmesi için RFID hastane takip sistemleri tüm dünyada yaygınlaşıyor. Gerçek zamanlı takip sisteminin hastane sisteminde kullanılmasını sağlayan RFID hastane takip sistemleri hastaların izlenmesini, kontrolünü ve güvenliğinin sağlanmasını çok daha hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirir.

RFID çözümleri hastanelerde demirbaş yönetimi, konum takibi, güvenlik, çağrı sistemleri, çevresel takip, stok takibi, iş analizi alanlarında kullanılabilmektedir. Hastaların bekleme sürelerini azaltan RFID çözümleri hastane çalışanlarının işlerini bürük ölçüde çok daha verimli yapmalarına olanak tanır. Hasta güvenliği ve bebek güvenliği hastane takip sistemlerinin RFID uygulamalarıyla gerçek zamanlı olarak sağlanabilir.

RFID Hastane Takip Sistemleri Faydaları

RFID takip sistemleriyle güncel ve en doğru envanter bilgisi her an görüntülenebilir. Demirbaş güvenliği ve personel verimliliği arttırılır. Cihazların nerede olduğu anında öğrenilebilir. Kişilerin ya da nesnelerin nerede olduğu konum bilgisiyle görüntülenebilir. Personel hastalarla daha fazla ilgilenebilir ve hasta memnuniyeti artar. Hastaların izlenmesi ve kontrolü çok daha hızlı ve kolay şekilde yapılabilir.

Hastaların muayene için bekleme sürelerini azaltan RFID hastane takip sistemleri yüksek verimli iş akışını sağlar. Hastalar hastanenin herhangi bir yerinde bekleyebilir. Hasta yakınları ameliyatta olan hastaları hakkında anında bilgi edinebilir. Hastane atmosferinin sıcaklık ve nem oranları takip edilerek sağlıklı koşullar her an sağlanabilir. Hastane önünde araçların beklemesine gerek kalmaz. Doktorların nerede olduğu anında öğrenilebilir. Veri toplama, işeme ve raporlama işleri kolaylaşır.

RFID Hastane Takip Sistemine Nasıl Geçilir?

Hastane şartlarının hazır hale getirilmesinden sonra doğru tedarikçiden RFID çözümleri hizmeti alınabilir. Hastane sistemine uygun teknolojilerin seçimi önemlidir. Hastanenin şartlarına göre doğru RFID sistemlerinin seçilmesi gerekir. Dijital dönüşüm sürecinde hastane dijital dönüşüm sistemini kuracak RFID teknolojisi alanında uzman firmayla çalışmak gerekmektedir.

RFID hastane takip sistemleri konusunda uzman olan Nüans Bilişim olarak hastane sistemine uygun RFID uygulamaları hizmetini sunuyoruz. Yol gösterici proje desteği sağlayan firmamız hastane otomasyon sistemine entegre RFID dijital dönüşüm hizmetini alabileceğiniz profesyonel bir firmadır.

author avatar
kamerasistemi
Recent Posts