Kartal Kamera Ve Güvenlik Sistemlerinde IR Dome Kamera

 In İstanbul Semt Semt Güvenlik

Kartal Kamera Sistemleri Firması Nüans Bilişim

Kartal ilçesi, İstanbul’un önemli merkezlerinden biridir. Kalabalık nüfusu, bölgesi içerisinde bulunan üniversiteler ile daha da artmaktadır. İlçeye ulaşım da deniz, demir ya da karayolundan kolaylıkla sağlanabilmektedir. Kartal ilçesi İstanbul’un en güvenli ilçeleri arasında gösterilse de bazı suçlar ne yazık ki yaşanmaktadır. İstanbul ili genel olarak kalabalık bir yer olduğu için, suç oranları da ister istemez daha fazla olmaktadır. Mal güvenliğinizi korumak adına deneyebileceğiniz pek çok yöntem bulunmaktadır. Güvenlik kameraları bu yöntemler arasında ilk akla gelen ve en yaygın olarak kullanılandır.

Kamera sistemlerinde hangi sistemin kullanılacağı çok önemlidir. Seçim yapılırken ihtiyaçlara yönelik sistemlerin tercih edilmesini gerekir. Geniş bir alanı taramak isterken sabit kameralar kullanılırsa, sistem verimsiz olacak ve kör noktalar olacağından tam anlamıyla güvenlik sağlanamayacaktır. Kartal kamera ve güvenlik sistemlerinde kalitede IR Dome kamera öne çıkmaktadır. IR kameralar kızılötesi kameralar olarak da bilinmektedir. Kameralar, tıpkı insan gözü gibi, cisimlerden yansıyan ışımalar sayesinde görüntü alırlar. Karanlıkta cisimlerden yayılan kızılötesi ışınlar, IR kameraların lenslerine yansıdığında görüntü elde edilebilmektedir. Özellikle dış mekanlarda kullanılan kameralarında, gece ve gündüz, tam bir güvenlik sağlamak adına IR kameralar tercih edilebilir. Dome kameralar, küçük ebatları sayesinde kolay gizlenebilir ve kamera dışındaki muhafazası sayesinde güneş ışınlarından etkilenmezler. Hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal kamera çeşitleri arasındadır.

Nüans Bilişim olarak, talep ettiğiniz alanların kamera sistemleri için projelendirilmesini ve sistemin montajını gerçekleştirmekteyiz.

CANLI DESTEK EKİBİMİZDEN DE BİLGİ ALABİLİRSİNİZ….

 

0216 371 61 26

 

 

 

 

 

 

 

author avatar
kamerasistemi
Recent Posts